Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

  1. Otomotiv Servis ekipmanları, Yedek Parça ve Aksesuar sektöründe müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarının doğrultusunda satış öncesi, satış sonrası servis hizmetlerinde en güvenilir ve en verimli biçimde üstün hizmet sunmak.

  2. Sektördeki öncü rolümüzü koruyarak, Pazar payımızı artırmak.

  3. Daimi müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak.

  4. Kanunların üstünlüğüne riayet etmek, işimizi bir bütünlük içinde yönetmek, nerede olursak olalım fertlerin hassasiyetlerine ve kişi haklarına saygılı olmak.

Vizyonumuz

Bimsan teknolojinin son gelişmelerine,yeniliklere önem verir yeni projeler ürün ve hizmetler geliştirir ve bunları uygular.

Bimsan geçen 33 yıllık zaman sürecinde faaliyette segmentlere ve sektörün geneline kazandırdığı katkılara devam etmektedir. Müşterimize, dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğumuz saygı anlayışımız daimi olacaktır.

Amacımız ürünlerimizle, verdiğimiz hizmet ile çalışma metodlarımız ile sürekli en mükemmele ulaşma doğrultusu içinde olacaktır.Ürün ve hizmet almak için Bimsanı tercih eden müşterilerimiz, karşılığında ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ve herşeyden önemlisi emniyetli ürün satın almış olacaktır.

Bimsan her zaman ve heryerde sunduğu satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedeflemektedir.

Eğitimli personellerimiz müşteri ilişkilerini profosyonel, saygın ve anlayışlı bir şekilde yürütür.

Bizler kar politikasının ötesinde ürün ve hizmet kalitesine önem veririz.