Engelli Asansörleri

hidrolik lift

Engelli insanların, günlük hayatta karşılaşabilecekleri merdiven, dikey yükseklik ve alçaklıklar gibi zorlukları kolayca yenebilmesi, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması amacıyla, merdiven ve platform asansörü şeklinde engelli asansörleri geliştirilip insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

Bu doğrultuda Kullanılan malzeme ve sistemler kişinin amaçları ve fiziksel özelliklerine göre şekillendirilmektedir.   
                                         
Ülkemizde engelli ve yaşlı asansörleri ne yazık ki ekonomik olarak ihtiyaç sahiplerinin rahatça ulaşabileceği seviyenin üstünde.

Biz BİMSAN olarak çapına bakmaksızın uygulanacak her proje için sunduğumuz ekonomi ve model alternatifleriyle bu sorunun üstesinden geliyoruz. Böylece tek bir markaya ve fiyat segmentine mahkûm olmadan bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçme imkânını sağlıyoruz. Size özel çözümlerimizi öğrenmek için bize ulaşın.

Herhangi bir nedenden dolayı merdiven inip çıkmakta zorluk çekiyorsanız, hareket yeteneğiniz azaldıysa, katlar arasındaki mesafe gözünüzde büyüyorsa, üzülmeyin. Artık evde dolaşım alanlarınızı sınırlamak zorunda değilsiniz.

Merdiven asansörleri çok katlı evlerde yaşamı kolaylaştırıyor. Modeline göre kendini şarj edebiliyor. Akülü olanları, elektrikler kesilince de çalışıyor. Sessiz ve rahat sürüş sağlıyor, kolay monte ediliyor.